ELEKTRIK KOKE ME LED MT-IL07 1LED 3W IPX4

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-IL07 1LED 3W IPX4

950 Lekë EksTaksë:950 Lekë

M-TECH IL07 - Feneri i pajisur me një LED 3W me një gamë të gjerë aplikimesh.Feneri i vogël dhe i lehtë me tre mënyra funksionimi dhe një gjatësi fokusimi të rregullueshme.llampa jonë është projektuar për përdorim natën, rrit duks..

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-ILPRO107 1xHP3535-LED IP65...

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-ILPRO107 1xHP3535-LED IP65...

4,220 Lekë EksTaksë:4,220 Lekë

ILPRO107 është një llampë inovative dhe profesionale inspektimi nga seria më e fundit e llampave M-TECH PRO.Produkti është i pajisur me një shtresë të fortë të bërë nga materialet më të mira.Certifikata IP65 mbron nga depërtimi i ..

KARIKUES M-TECH MT-ILPRO500 WIRELESS CHARGER PAD I...

KARIKUES M-TECH MT-ILPRO500 WIRELESS CHARGER PAD I...

5,290 Lekë EksTaksë:5,290 Lekë

Llampat janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë si ABS, TPR, najloni dhe metali, duke siguruar qëndrueshmërinë dhe besueshmërinë e tyre, së bashku me një sistem mbrojtjeje nga mbingarkesa dhe shkarkimi. Të gjitha modelet j..

LLAMPA HID XENON M-Tech D2S Basic 5000K MT-ZMP-D2S...

M-Tech

LLAMPA HID XENON M-Tech D2S Basic 5000K MT-ZMP-D2S...

1,160 Lekë EksTaksë:1,160 Lekë

SpecifikimLloji: D2SBaza: P32d-2Fuqia: 35 WKonsumi aktual: 3.2A - max. 10ATensioni: 85 VFluksi i ndritshëm: ~ 3000lmTemperatura e ngjyrës: 5000K Gama e temperaturës: -40C +115C..

LLAMPA HID XENON M-Tech D2S Basic 6000K MT-ZMP-D2S...

M-Tech

LLAMPA HID XENON M-Tech D2S Basic 6000K MT-ZMP-D2S...

1,160 Lekë EksTaksë:1,160 Lekë

Specifikim:Lloji: D2SBaza: P32d-2Fuqia: 35 WKonsumi aktual: 3.2A - max. 10ATensioni: 85 VFluksi i ndritshëm: ~2800lmTemperatura e ngjyrës: 6000K Gama e temperaturës: -40C +115C..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB312W W5W 12V 8xSMD35...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB312W W5W 12V 8xSMD35...

360 Lekë EksTaksë:360 Lekë

LED Blister LB312W W5W, 2x LED 8xSMD2835Emërtimi: W5WBaza: W2.1x9.5dLloji LED: 8xSMD2835 OSRAM Opto SemiconductorsFuqia: 0,64 WTensioni: 12 V DCCanbus: PoZëvendësimi: W5W, T10, R10, W2.1x9.5dG5..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB328W C5W 36mm 12V 5x...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB328W C5W 36mm 12V 5x...

580 Lekë EksTaksë:580 Lekë

Kodi: C5W, C10W Gjatësia: 36 mm Baza: SV8.5 Fuqia: 0.96 W Tensioni: 12 V DC Zëvendësues: C5W, C10W. Perdorimi:Ndriçimi i targave, bagazhit, derës, ndriçimi i brendshëm i makinës. Avantazhet: Jetë më e gjat..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB332W W5W 12V 2xSMD57...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB332W W5W 12V 2xSMD57...

580 Lekë EksTaksë:580 Lekë

Kodi: W5W Baza: W2.1x9.5d Teknologjia: CANBUS Fuqia: 1 W Tensioni: 12 V DC Zëvendësues: W5W, T10, R10, W2.1x9.5d Përdorimi: Dritat e parkimit, drejtimet anësore, dritat e dyerve, ndriçimi i brendshëm, targat, dritat sinja..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB334W C5W 36 mm 12V 4...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB334W C5W 36 mm 12V 4...

270 Lekë EksTaksë:270 Lekë

LB334W CANBUS LED BULBSpecifikim produkti:Modeli: C5WBaza: SV8.5Lloji LED: SMD 5730Numri i LED-ve: 4 x SMDFuqia nominale: 2 WTensioni nominal: 12VCanbus: PoGjatësia: 36 mmPolarizimi: jo i polarizuarKy model llampe bazohet në katër..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB335W C5W 12V 42mm 4x...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB335W C5W 12V 42mm 4x...

0 Lekë EksTaksë:0 Lekë

..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB354W P21W 12V 48xSMD...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB354W P21W 12V 48xSMD...

1,510 Lekë EksTaksë:1,510 Lekë

SPECIFIKIME:Emërtimi: P21Baza: Ba15sGjatësia: 36 mmLloji dhe numri i diodave: 48 x SMD 2835 OSRAM Opto SemiconductorsNgjyra e disponueshme: e bardheTensioni: 12 VFiltri CAN-bus: PoAplikimi:dritat e pozicionit, dritat e parkimitdri..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB806W W5W 12V 4xSMD56...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB806W W5W 12V 4xSMD56...

480 Lekë EksTaksë:480 Lekë

Kjo seri është projektuar plotësisht në Poloni nga departamenti ynë i Kërkimit dhe Zhvillimit.Ajo që e dallon serinë e retrofit M-Tech Platinum nga të gjitha produktet e tjera të nivelit të ulët dhe të mesëm është një teknologji e..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB820W P21W 12V-24V 14...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB820W P21W 12V-24V 14...

810 Lekë EksTaksë:810 Lekë

 Teknologjia e një kontrolli inteligjent të temperaturës - në një rast të pamundur të mbinxehjes, fuqia e çdo LED zvogëlohet për të rivendosur vlerat optimale të temperaturës.Kjo zgjidhje e avancuar, e përzier me komponentë q..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB821R P21/5W 12V-24V ...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB821R P21/5W 12V-24V ...

810 Lekë EksTaksë:810 Lekë

..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB821W P21/5W 12V-24V ...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB821W P21/5W 12V-24V ...

810 Lekë EksTaksë:810 Lekë

Kodi: P21/5W Baza: BAY15d Lloji LED: 14x OSRAM SMD2538 Ngjyra: e bardhë e ftohtë Fuqia: max. 3,3 W Lumeni: maksimumi. 255 lm Tensioni: 12-24V CANBUS: Po APLIKIMI: dritat e stopit Avantazhet: Jetëgjatësi shumë më e ma..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB822W W21W 12V-24V 14...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB822W W21W 12V-24V 14...

810 Lekë EksTaksë:810 Lekë

Të gjitha produktet e përfshira në seri janë të dizajnuara 100% në Poloni nga ekipi ynë i inxhinierëve R&D.Çfarë e dallon Platinin nga të gjitha produktet e tjera? Teknologjia e një kontrolli inteligjent të temperaturës - në n..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB823R W21/5W 12V-24V ...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB823R W21/5W 12V-24V ...

810 Lekë EksTaksë:810 Lekë

..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB823W W21/5W 12V-24V ...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB823W W21/5W 12V-24V ...

0 Lekë EksTaksë:0 Lekë

..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB824W P27W 12V-24V 14...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB824W P27W 12V-24V 14...

800 Lekë EksTaksë:800 Lekë

Teknologjia e një kontrolli inteligjent të temperaturës - në një rast të pamundur të mbinxehjes, fuqia e çdo LED zvogëlohet për të rivendosur vlerat optimale të temperaturës.Kjo zgjidhje e avancuar, e përzier me komponentë që mbro..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB825W P27/7W 12V-24V ...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB825W P27/7W 12V-24V ...

810 Lekë EksTaksë:810 Lekë

Teknologjia e një kontrolli inteligjent të temperaturës - në një rast të pamundur të mbinxehjes, fuqia e çdo LED zvogëlohet për të rivendosur vlerat optimale të temperaturës.Kjo zgjidhje e avancuar, e përzier me komponentë që mbro..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB826R P21W 12V-24V 15...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB826R P21W 12V-24V 15...

680 Lekë EksTaksë:680 Lekë

..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB826W P21W 12V-24V 15...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB826W P21W 12V-24V 15...

700 Lekë EksTaksë:700 Lekë

..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB827W P21/5W 12V-24V ...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB827W P21/5W 12V-24V ...

680 Lekë EksTaksë:680 Lekë

 Teknologjia e një kontrolli inteligjent të temperaturës - në një rast të pamundur të mbinxehjes, fuqia e çdo LED zvogëlohet për të rivendosur vlerat optimale të temperaturës.Kjo zgjidhje e avancuar, e përzier me komponentë q..

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB828W W21W 12V-24V 15...

LLAMPA LED CANBUS M-Tech MT-LB828W W21W 12V-24V 15...

680 Lekë EksTaksë:680 Lekë

Teknologjia e një kontrolli inteligjent të temperaturës - në një rast të pamundur të mbinxehjes, fuqia e çdo LED zvogëlohet për të rivendosur vlerat optimale të temperaturës.Kjo zgjidhje e avancuar, e përzier me komponentë që mbro..

Shfaqur 1 deri 24 nga 180 (8 Faqe)

text_headingtitle

Brand30
Brand21
Brand
Brand1
Brand18
Brand2
Brand4
Brand14
Brand6
Brand7
Brand8
Brand9
Brand10
Brand11
Brand12
Brand13
Brand5
Brand15
Brand16
Brand17
Brand20
Brand21
Brand23
Brand22
Brand24
Brand25
Brand26
Brand27
Brand28
Brand29
Oferta Speciale Për Abonentët

Regjistrohu në newsletter