HINKE KARBURANTI AP-1845

A1

HINKE KARBURANTI AP-1845

140 Lekë EksTaksë:140 Lekë

..

 LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-01723 350 kg 25 mm 5 m...

LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-01723 350 kg 25 mm 5 m...

580 Lekë EksTaksë:580 Lekë

Përmasat:Gjatësia e litarit: 5 mGjerësia e litarit: 25 mmLitari, me një peshëmbajtje maksimale prej 350 kg, është krijuar për fiksimin dhe sigurimin e bagazheve gjatë transportit...

 LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-01724 500 kg 25 mm 5 m...

LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-01724 500 kg 25 mm 5 m...

730 Lekë EksTaksë:730 Lekë

Përmasat:Gjatësia e litarit: 5 mGjerësia e litarit: 25 mmLitari, me një peshëmbajtje maksimale prej 500 kg, është krujuar për fiksimin dhe sigurimin e bagazheve gjatë transportit...

 LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-02023-PasKam 2000 kg 3...

LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-02023-PasKam 2000 kg 3...

1,790 Lekë EksTaksë:1,790 Lekë

Specifikime:Litari i tipit STD është litari më i përdorur në transport. Është një mënyrë e qëndrueshme dhe e besueshme për të siguruar ngarkesat. Është i përbërë nga materiale të cilësisë më të lartë.gjatësia e litarit: 4 metragje..

 LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-02027-PasKam 500 kg 25...

LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-02027-PasKam 500 kg 25...

1,040 Lekë EksTaksë:1,040 Lekë

Litar me kriket, ideal për sigurimin e mallrave në bagazh gjatë transportit.Mekanizmi i kriketës, po ashtu edhe çengeli, janë të përbërë nga çelik i cilësisë më të lartë.Qepjet janë krijuar nga fije të forta monofilamente.Gjatësia..

 LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-02029-PasKam 500 kg 25...

LITAR BAGAZHI ME KRIKET AM-02029-PasKam 500 kg 25...

1,040 Lekë EksTaksë:1,040 Lekë

Një litar bagazhi me cilësi të lartë, i cili siguron ngarkesat gjatë transportit dhe eliminon mundësinë e dëmtimit të objekteve gjatë transportit.Falë tij, ju mund të siguroni ngarkesat në rimorkio ose në bagazh - ski, biçikleta, ..

ALARM PER RRIP SIGURIMI LMP-72398 BABY GUARD

ALARM PER RRIP SIGURIMI LMP-72398 BABY GUARD

760 Lekë EksTaksë:760 Lekë

Alarmi bie sapo rripi të jetë zgjidhurInstalohet lehtësishtI përshtatshëm për shumicën e rripave të sigurisëBateria është e përfshirë..

CEKIC EMERGJENCE BT-35115 ME PRERES RRIPI

CEKIC EMERGJENCE BT-35115 ME PRERES RRIPI

600 Lekë EksTaksë:600 Lekë

..

CEKIC EMERGJENCE CM-58581 ME PRERES RRIPI

CEKIC EMERGJENCE CM-58581 ME PRERES RRIPI

650 Lekë EksTaksë:650 Lekë

Çekiçi është i domosdoshëm në rastet kur dera e automjetit tuaj bllokohet. Me ndihmën e tij mund të thyeni xhamat.Produkti përfshin dy koka çekiçi dhe një prerëse rripi.Çekiçi është i pajisur gjithashtu edhe me një çengel...

CEKIC EMERGJENCE LMP-48070 ME PRERES RRIPI

Lampa

CEKIC EMERGJENCE LMP-48070 ME PRERES RRIPI

870 Lekë EksTaksë:870 Lekë

Çekiç emergjence me prerës për rrip sigurimi..

ELEKTRIK KOKE LED SK-4360

Autopractic

ELEKTRIK KOKE LED SK-4360

650 Lekë EksTaksë:650 Lekë

..

ELEKTRIK KOKE ME LED AM-02199 1xCOB-LED 150LM-Flux...

ELEKTRIK KOKE ME LED AM-02199 1xCOB-LED 150LM-Flux...

0 Lekë EksTaksë:0 Lekë

Burimi i dritës: COBFluksi: 150lmBateria: 3xAAAKohëzgjatja e ndriçimit: më shumë se 4 orëGama e ndriçimit: 15 mMateriali: ABSPesha: 45 g..

ELEKTRIK KOKE ME LED AM-68583-CarCommerce

ELEKTRIK KOKE ME LED AM-68583-CarCommerce

690 Lekë EksTaksë:690 Lekë

Elektriku jep një dritë shumë të fortë dhe të përqendruar.Mund të përdoret në shtëpi, në garazh, etj.Elektriku qëndron në mënyrë perfekte në kokë sepse ka rripa elastikë të rregullueshëm.Mund të zgjidhni një nga tre mënyrat e rreg..

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-IL07 1LED 3W IPX4

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-IL07 1LED 3W IPX4

950 Lekë EksTaksë:950 Lekë

M-TECH IL07 - Feneri i pajisur me një LED 3W me një gamë të gjerë aplikimesh.Feneri i vogël dhe i lehtë me tre mënyra funksionimi dhe një gjatësi fokusimi të rregullueshme.llampa jonë është projektuar për përdorim natën, rrit duks..

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-ILPRO107 1xHP3535-LED IP65...

ELEKTRIK KOKE ME LED MT-ILPRO107 1xHP3535-LED IP65...

4,220 Lekë EksTaksë:4,220 Lekë

ILPRO107 është një llampë inovative dhe profesionale inspektimi nga seria më e fundit e llampave M-TECH PRO.Produkti është i pajisur me një shtresë të fortë të bërë nga materialet më të mira.Certifikata IP65 mbron nga depërtimi i ..

HEQESE AKULLI AM-T9017-TomPar

HEQESE AKULLI AM-T9017-TomPar

80 Lekë EksTaksë:80 Lekë

Heqëse akulli e përbërë nga plastikë e qëndrueshme e riciklueshme.Ka një formë komode për t'u mbajtur dhe tre skaje të ndryshme: një skaj me një shirit gome për të hequr avullin, një skaj për të hequr ngricën dhe një skaj për t..

HINKE AM-02002 METALIKE

HINKE AM-02002 METALIKE

830 Lekë EksTaksë:830 Lekë

..

HINKE AM-02005

HINKE AM-02005

190 Lekë EksTaksë:190 Lekë

Hinkë karburanti, me tub të drejtë me 2 pjesë.Ka një dorezë komode dhe një tub fleksibël të heqshëm, që ju lejon të hidhni me efikasitet karburantin në rezervuarin e çdo makine.E pajisur me një sitë plastike që filtron p..

HINKE AM-02305

HINKE AM-02305

320 Lekë EksTaksë:320 Lekë

E përbërë nga plastikë ABS, rezistente ndaj dëmtimeve mekanike dhe temperaturave ekstreme. Hinka është e pajisur me një dorezë. Nuk ka nevojë të mbahet, në krahasim me hinkat me tub fleksibël. Ka një kënd të përsosur infuzioni, ..

HINKE AM-03148 SLIM-TYPE 29cm

HINKE AM-03148 SLIM-TYPE 29cm

250 Lekë EksTaksë:250 Lekë

- Kjo hinkë e vogël, e ngushtë është ideale për mbushjen e vajit, ujit, antifrizës, solucionit të xhamit etj. në vende të vështira për t'u arritur. - Përdoret gjerësisht në garazhe, fabrika dhe servise. Të dhënat teknike:G..

HINKE AM-03149 ME TUB 53cm

HINKE AM-03149 ME TUB 53cm

180 Lekë EksTaksë:180 Lekë

- Hinka plastike me tub fleksibël është një aksesor thelbësor për çdo servis, garazh apo shtëpi. -Mund të përdoret për shtimin e antifrizës, solucionit të xhamave, vajit të motorrit dhe solucioneve të tjera. - Forma dhe madhësia..

HINKE AM-03150 MULTIFUNKSIONALE Ø20-45mm (Foldabl...

HINKE AM-03150 MULTIFUNKSIONALE Ø20-45mm (Foldabl...

250 Lekë EksTaksë:250 Lekë

- Përdoret gjerësisht në servise, punishte etj.  Përdoret për:benzinëujëvajsolucionelëngje të tjera Të dhënat teknike:E pajisur me tubDiametri i daljes: 1 cmPërshtatet në hapësirat me diametër 20-45 mm.Tubi mund të hap..

HINKE AM-T9102-TomPar

HINKE AM-T9102-TomPar

380 Lekë EksTaksë:380 Lekë

E përbërë nga plastikë ABS, rezistente ndaj dëmtimeve mekanike dhe temperaturave ekstreme. Hinka është e pajisur me një dorezë. Nuk ka nevojë të mbahet, në krahasim me hinkat me tub fleksibël. Ka një kënd të përsosur infuzioni, ..

HINKE CM-86850 MULTIFUNKSIONALE Ø20-45mm (E palos...

HINKE CM-86850 MULTIFUNKSIONALE Ø20-45mm (E palos...

450 Lekë EksTaksë:450 Lekë

Hinkë universale e përshtatshme për hapësira me diametër 20-45 mm.Mund të zgjatet nga 9 deri në 18 cm...

Shfaqur 1 deri 24 nga 77 (4 Faqe)

text_headingtitle

Brand30
Brand21
Brand
Brand1
Brand18
Brand2
Brand4
Brand14
Brand6
Brand7
Brand8
Brand9
Brand10
Brand11
Brand12
Brand13
Brand5
Brand15
Brand16
Brand17
Brand20
Brand21
Brand23
Brand22
Brand24
Brand25
Brand26
Brand27
Brand28
Brand29
Oferta Speciale Për Abonentët

Regjistrohu në newsletter